Logo

BaByliss Pro Volare X1 - maszynka do strzyżenia od Ferrari

Gdy usłyszymy gdzieś słowo „Ferrari”, w naszych głowach pojawia się obraz szybkiego, sportowego i drogiego samochodu. Jednak znana doskonale wszystkim marka nie ogranicza się jedynie do branży motoryzacyjnej. Ferrari to także odzież, zegarki, perfumy, a nawet maszynki do strzyżenia. Nie wierzycie? W takim razie zapoznajcie się z jej najnowszym modelem – Pro BaByliss Volare Clipper X1!

BaByliss Pro Volare X1 Clipper Ferrari - maszynka do strzyżenia BaByliss Pro Volare X1 Clipper Ferrari - maszynka do strzyżenia

Czy maszynka ma coś do zaoferowania prócz logo? Okazuje się, że tak. Jej stalowe noże tnące zostały powlekane tytanem, co zapewnia sprawne i dające zadowalający efekt strzyżenie. Po naładowaniu, maszynka będzie służyła nam przez 80 minut, więc jest do wystarczająca ilość czasu na nawet najbardziej skomplikowane fryzury. Ponadto otrzymujemy 6 nasadek grzebieniowych i 2 lata gwarancji. Oczywiście silnik napędzający maszynkę został stworzony przez ekipę Ferrari, co sprawia, że nie musimy martwić się o to, czy zawiedzie nas podczas strzyżenia.

BaByliss Pro Volare X1 Clipper Ferrari - maszynka do strzyżenia

2012-03-19 - D. Kwiecień

0

Komentarze do:
BaByliss Pro Volare X1 - maszynka do strzyżenia od Ferrari

Podobne artykuły i galerie