Logo

Buty Kazar z kolekcji wiosna-lato 2016 - pełne pozytywnej energii

Pomimo szaro-burej aury za oknem na światowych i lokalnych wybiegach czuć już wiosnę. Obowiązujące w tym sezonie trendy niosą ze sobą dużo dobrej energii. Think Pink, Red Hot, Blue Monday, Dream Catcher to tylko część tego, co znajdzie odzwierciedlenie już za chwilę na ulicach i salonach. Marka Kazar, jak zawsze w zgodzie ze światowymi trendami, oferuje w nowej kolekcji nie tylko niezwykłe wzory i kolory, ale zaskakuje lekkością i świeżością spojrzenia na to, co dziś modne.

Męskie Buty Kazar z kolekcji wiosna-lato 2016 Męskie Buty Kazar z kolekcji wiosna-lato 2016

Męska kolekcja Kazar wiosna-lato 2016 prezentuje trendy w ramach linii: Classy, Everyday style, Slip-ons, Sport inspired, Sneakers. Wśród modeli dominują bardzo modne sneakersy i runnersy dedykowane aktywnym oraz wsuwane i sznurowane półbuty, dla tych którzy lubią być trendy na co dzień. Wyjątkowe okazje i biznesowy dress code warto uzupełnić eleganckimi skórzanymi półbutami inspirowanymi angielską klasyką.

Męskie Buty Kazar z kolekcji wiosna-lato 2016 Męskie Buty Kazar z kolekcji wiosna-lato 2016

Dzięki szerokiej gamie dodatków, pasków i portfeli, panowie z łatwością perfekcyjnie dopasują je do swojego stylu. Akcenty metalizowanych i wytłaczanych skór z egzotycznymi motywami pozwolą panom na skomponowanie intrygujących, modnych stylizacji.

Męskie Buty Kazar z kolekcji wiosna-lato 2016

2016-02-17 - P. Potocki

0

Komentarze do:
Buty Kazar z kolekcji wiosna-lato 2016 - pełne pozytywnej energii

Podobne artykuły i galerie