Logo

Calamar Driver's Edition - komfortowa i funkcjonalna odzież dla kierowców

Z myślą o miłośnikach samochodów oraz o tych, którzy po prostu często nim podróżują, przygotowano specjalną linię ubrań Calamar Driver’s Edition! Odzież ta została zaprojektowana w taki sposób, aby w 100% odczuwać przyjemność z jazdy, jaką zapewni nam ta komfortowa odzież.

Calamar Driver's Edition Calamar Driver's Edition

Linia Calamar Driver’s Edition została stworzona dla mężczyzn, którzy lubią rzeczy wyjątkowe, dlatego symbolem kolekcji jest samochód Triumph Italia 2000, który został wyprodukowany w limitowanej serii - tylko 300 sztuk. Unikatowy charakter tej kolekcji z pewnością przypadnie do gustu mężczyznom ceniącym funkcjonalność i styl.

Calamar Driver's Edition Calamar Driver's Edition

W Calamar Driver’s Edition uwagę przykuwa wodoodporna kurtka z niezwykle funkcjonalnym systemem kieszeni i zapięć. Dzięki naszytym zewnętrznym kieszeniom każdy kierowca może schować rzeczy, które chce mieć „pod ręką”, takie jak portfel, dokumenty, okulary, telefon czy papierosy. Kurtka zaopatrzona jest w pasek z zatrzaskami, umożliwiający zwężenie jej w pasie. Na cieplejsze dni można założyć uszytą w tym samym stylu kamizelkę.

W tej niesamowitej i funkcjonalnej kolekcji znajdziemy też duży wybór przewiewnych casualowych koszul. Ich design nawiązuje do stylistyki elitarnych klubów sportowych. Koszule mają kieszonki na piersi ozdobione emblematem kolekcji Driver's Edition Calamara. Na guzikach wyryto napis „Italia 2000”, a na plecach znajduje się nadruk „Italia 2000 Driver's Edition”.

Calamar Driver's Edition

Firma zadbała także o stylowe akcesoria, które doskonale dopełniają całość stroju. Czapką z daszkiem, która jest wykonana z identycznej tkaniny co kurtka i kamizelka, także posiada z przodu wyszyte logo kolekcji.


2010-06-14 - I. Rupa

0

Komentarze do:
Calamar Driver's Edition - komfortowa i funkcjonalna odzież dla kierowców

Podobne artykuły i galerie