Logo

Futrzany kołnierz dla facetów z krwi i kości

Przeglądając najnowsze propozycje od projektantów mody męskiej, szybko można się zorientować, że ten sezon będzie należał między innymi do futer. I o ile noszenie futrzanych płaszczy czy kurtek niekoniecznie sprawdzi się na polskich ulicach, tak już futrzane detale raczej powinny się panom spodobać. Mowa tu oczywiście głównie o sztucznych futrach.

Futrzany kołnierz dla facetów z krwi i kości Futrzany kołnierz dla facetów z krwi i kości

Najbardziej elegancko i ciekawie prezentują się przede wszystkim futrzane kołnierze, w które coraz częściej wyposażane są męskie płaszcze czy kurtki. Futro może pojawić się również przy kapturach, mankietach czy jako coś w rodzaju dodatkowej "kamizelki" na kurtce. Zimowa odzież wyposażona w futrzane elementy nie tylko skuteczniej przyciąga wzrok, urozmaica stylizację, ale dodaje wyglądowi specyficznej obfitości. To detal dla pełnokrwistych facetów.

Futrzany kołnierz dla facetów z krwi i kości Futrzany kołnierz dla facetów z krwi i kości
Futrzany kołnierz dla facetów z krwi i kości Futrzany kołnierz dla facetów z krwi i kości Futrzany kołnierz dla facetów z krwi i kości Futrzany kołnierz dla facetów z krwi i kości Futrzany kołnierz dla facetów z krwi i kości

2014-10-16 - D. Jędrzejewska

0

Komentarze do:
Futrzany kołnierz dla facetów z krwi i kości

Podobne artykuły i galerie