Logo

Odchudzanie i budowa mięśni - Fabryka Siły i jej zadowoleni klienci

By schudnąć, nabrać mięśni, wyrzeźbić ciało i podnieść swoją pewność siebie, trzeba zadbać zarówno o właściwą dietę, jak i odpowiedni wysiłek fizyczny. Nie bez znaczenia jest również prawidłowa suplementacja pozwalająca przyspieszyć pewne procesy i ułatwić osiągnięcie postawionych sobie celów.

Dopasowywanie wszystkich tych czynników samodzielnie może być jednak problematyczne – niekoniecznie dieta, którą poleca znajomy, będzie dla nas odpowiednia, a trening znaleziony w sieci nie musi w krótkim czasie przynieść pożądanych rezultatów. By osiągnąć wymarzone cele, trzeba je najpierw jasno określić, ale też poradzić się kogoś, kto się na tym najlepiej zna – jakiegoś specjalisty, profesjonalisty. Fabryka Siły – która współpracuje tylko z najlepszymi – jest szansą dla wszystkich, którzy chcą popracować nad swoim ciałem. Dowiedz się więcej o naszej ofercie – i sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!
Oni już osiągnęli swój cel!
Zapoznaj się z sylwetkami osób, które już rozpoczęły z nami współpracę – i to z korzyścią dla siebie! Oktawiusz schudł w 2 lata 25 kilogramów i rozpoczął rzeźbienie swojego ciała – może się już pochwalić znakomitymi efektami! Piotrowi udało się schudnąć 20 kilogramów w jedyne 8 miesięcy, a Jakub w zaledwie 5 miesięcy zbudował aż 9 kilogramów mięśni! Wszyscy rozpoczynali tak samo – zgłaszając się do nas, by opracować indywidualny plan postępowania, a następnie konsekwentnie go wykonując.Pierwsze, co musisz zrobić, jest zdecydowanie się i zgłoszenie do Fabryki Siły. Na stronie http://www.fabrykasily.pl/plany_treningowe znajdziesz dokładne informacje o ofercie wraz z cennikiem. Możesz wybrać opcję zawierającą w sobie jedynie opracowaną dietę albo tylko plan treningowy. Najlepiej jednak wybierać wersję, która łączy dietę z treningiem – wówczas można naprawdę odmienić swoje życie, zmienić nawyki i osiągnąć najlepsze rezultaty! Dostępne dla klientów są również różne opcje czasowe – możesz rozpocząć z nami współpracę trwającą 1 miesiąc, 3 miesiące, 6 miesięcy lub cały rok. Przeważnie nasi klienci i tak przedłużają współpracę z Fabryką Siły – co samo w sobie stanowi najlepszą rekomendację naszych usług.
Od czego zaczynamy?
Po zgłoszeniu się do nas musisz wypełnić szczegółową ankietę – będzie ona dotyczyła różnych rzeczy, a jej celem jest poznanie Twoich zwyczajów żywieniowych, preferencji, upodobań, godzin, w których zwykle jadasz i w których masz czas na jedzenie, ale też między innymi ćwiczeń, jakie wykonujesz (albo nie), trybu życia, czasu na trening. Ważne jest także dotarcie do takich informacji jak kontuzje czy alergie. Nim nasi specjaliści opracują specjalnie dla Ciebie dietę oraz plan treningowy, muszą możliwie jak najlepiej poznać Twoje potrzeby i możliwości – wówczas wszystko zostanie właściwie dopasowane!Dokładny wywiad treningowo-dietetyczny możesz wzbogacić o swoje zdjęcia, a także dokładną notatkę dla trenera i dietetyka zawierającą informacje, które chciałbyś jeszcze przekazać, a o które nie pytano w ankiecie. Dzięki wszystkim danym, jakie w czasie jej trwania uda się zebrać (na wszystkie pytania należy odpowiadać szczerze!) specjaliści z Fabryki Siły są w stanie dokonać szczegółowej analizy historii treningów, żywienia, suplementacji oraz kontuzji. Wszyscy profesjonaliści, z jakimi pracujemy – dietetycy sportowi, kliniczni, fizjoterapeuci, trenerzy personalni, trenerzy od przygotowania motorycznego – kontaktują się między sobą, by każdy szczegół opracowywanego planu był jak najbardziej bezpieczny i by wszystko do siebie pasowało. W efekcie w Twoim panelu użytkownika pojawia się indywidualny plan żywienia oraz ćwiczeń, do którego musisz się stosować, jeśli chcesz osiągnąć swoje cele – które zresztą również będziesz miał za zadanie wyznaczyć.Cele muszą być realne, ale wiadomo, że każdy liczy na możliwie jak najbardziej spektakularny efekt. Dlatego też w przypadku planów dalekosiężnych dzielimy je na kolejne etapy, które możesz kolejno realizować. W panelu znajduje się też miejsce, w którym możesz zaznaczać, jakie postępy poczyniłeś – na przykład dokonywać kolejnych pomiarów. Czytając później historię, będziesz się najlepiej motywował do dalszych działań. Oczywiście cały zespół ekspertów będzie miał nad Tobą pieczę – w każdej chwili możesz skontaktować się w trenerem czy dietetykiem, a oni będą sprawdzać, jakie postępy robisz. Indywidualne podejście do każdego przypadku oraz stały nadzór to zalety Fabryki Siły – i tajemnice naszego sukcesu!
Dieta – indywidualna lub dla pary

By osiągnąć wszystkie swoje cele – schudnąć, zredukować tkankę tłuszczową, przybrać nieco na wadze, wyrzeźbić mięśnie albo zwiększyć siłę mięśniową – trzeba nie tylko ćwiczyć, ale i zdrowo się odżywiać. Wiele osób zdaje się zapominać, że naprawdę jesteśmy tym, co jemy – w końcu wszystkie składniki odżywcze, jakie przyswaja nasze ciało, zostają w nim na pewien czas. Przenoszone są z krwią, odżywiają narządy, pomagają im w poprawnym działaniu albo też im przeszkadzają. Trzeba zmienić swoje nawyki żywieniowe, żeby poczuć się lepiej i zrealizować wszystkie swoje cele – zwłaszcza te dotyczące budowy masy mięśniowej i rzeźbienia sylwetki zgodnie ze swoją wolą.Co ciekawe, Fabryka Siły dysponuje ofertą skierowaną nie tylko do osób indywidualnych, ale również do par! Rozumiemy bowiem, że jeśli mieszkasz z partnerką, zapewne stołujecie się wspólnie. Jeśli tylko chcecie, ona również może wypełnić ankietę, a wówczas nasi specjaliści opracują plan żywieniowy dla pary, uwzględniając indywidualne różnice – na przykład w kaloryczności czy też produktach, których jedno z Was nie lubi, a drugie uwielbia.
W Fabryce Siły otrzymasz nie tylko cały plan żywieniowy – gdzie wypisane będzie, co i kiedy jeść, a także jak krok po kroku przygotować danie – lecz również spis zakupów, jakie trzeba wykonać, by móc odżywiać się zgodnie z planem. Dzięki podaniu wszystkich niezbędnych ilości możliwy jest zakup dokładnie tylu rzeczy, ile będzie potrzebne. Nie trzeba przepłacać, a jedzenie się nie psuje – nie kupujesz go na zapas! Co więcej, w ankiecie wykonywanej na początku zaznaczasz, ile jesteś w stanie wydać na pożywienie, a także w których godzinach możesz jeść i jaki stopień trudności przygotowania posiłków Cię interesuje. Dzięki temu otrzymujesz dietę pozwalającą na osiągniecie pożądanych rezultatów, a jednocześnie zgodną z Twoimi preferencjami i możliwościami!Dieta jest też dostępna cały czas w Twoim panelu użytkownika – nie tylko na komputerze, ale także na innych urządzeniach mobilnych. Możesz ją wydrukować, zapisać na twardym dysku itp.
Plan treningowy – trenuj w domu lub na siłowni!
Odpowiedni plan treningowy jest najważniejszą składową sukcesu! Dzięki ćwiczeniom jesteś w stanie osiągnąć wszystkie postawione przed sobą cele – a Fabryka Siły ułatwia Ci to, dokładnie opisując każde z ćwiczeń, byś wiedział, jak je poprawnie wykonać. Podobnie zresztą jak w przypadku diety, tak i tutaj: jeśli pojawi się jakieś ćwiczenie, z którym masz trudność, możesz je wymienić na inne. Masz zresztą stały i nielimitowany kontakt z ekspertami Fabryki Siły, więc możesz w każdej chwili prosić ich o radę czy o pomoc.
Plan treningowy zostaje dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości – określonych na samym początku w ankiecie. Wiemy, kiedy możesz trenować i jak długo, jakie ćwiczenia możesz wykonywać, a jakich Ci nie wolno (na przykład z powodu dawnych kontuzji). W szczegółowej rozpisce, jaką otrzymujesz, podane są wszystkie wytyczne co do wykonywanych ćwiczeń – jak je wykonywać, ile razy powtarzać, w ilu seriach, jakie przerwy robić między nimi. Pojawiają się też zdjęcia instruktażowe.Warto wiedzieć, że nawet jeśli nie możesz trenować na siłowni, możesz z łatwością wykonywać ćwiczenia w domu – i to niekoniecznie na jakimś drogim sprzęcie. Jeśli w ankiecie napisałeś, że masz do dyspozycji tylko matę i ciężarki, trenerzy z Fabryki Siły opracują plan, który pomoże osiągnąć Twoje cele, bazując właśnie na tych przedmiotach.
Plan suplementacji GRATIS!
Do każdego złożonego zamówienia dołączamy również plan suplementacji zupełnie ZA DARMO! Specjaliści z Fabryki Siły wiedzą doskonale, że odpowiednie suplementy diety pomagają w osiąganiu wymarzonych celów. Mogą na przykład wpływać na lepsze przyswajanie białka albo przyspieszać spalanie tkanki tłuszczowej. Wszystko jest dla ludzi, jednak trzeba wiedzieć, kiedy co zażywać i w jakich ilościach. Dlatego też opracowujemy plan suplementacji – uwzględniając w nim albo te suplementy, jakie sami uznajemy za stosowne, te, które już zażywasz albo które chciałbyś przyjmować.
 
Powiemy Ci, czy w Twoim przypadku warto stosować odżywkę białkową po treningu, czy przed snem albo czy zażywana przez Ciebie dawka jest właściwa. Tak jak w przypadku treningów oraz diet, tak też jeśli chodzi o suplementy dostosowujemy wszystko do Ciebie – mówisz nam, ile pieniędzy chciałbyś przeznaczyć na suplementy, a my właśnie na nich bazujemy! Twój sukces to nasz sukces!
Fabryka Siły przygotowuje dla Ciebie indywidualny plan działania, uwzględniając wszystkie Twoje potrzeby, możliwości i upodobania. Nasi eksperci motywują Cię przez cały czas trwania współpracy i mają stały nadzór nad Twoimi postępami – zawsze możesz się do nas zgłosić po pomoc! Zyskujesz pewność, że odżywiasz się właściwie i odpowiednio trenujesz, a także że zażywasz odpowiednie suplementy, które naprawdę mogą Ci pomóc. Pamiętaj, że Twój sukces jest też naszym sukcesem – oznacza bowiem, że działamy skutecznie! Dlatego zależy nam na powodzeniu Twoich planów. Zgłaszając się do nas, możesz mieć pewność, że dołożymy wszelkich starań, byś osiągnął swój cel!


2017-06-01 - P. Potocki

1

Komentarze do:
Odchudzanie i budowa mięśni - Fabryka Siły i jej zadowoleni klienci

Zrzucbrzuch 2020-03-21 10:25

Diety z fabryki faktycznie działają. Fakt trzeba ich przestrzegać i trenować ale efekty są bardzo dobre. Mnie udało się zrobić przemianę właśnie z ich dietą. Tutaj możecie zobaczyć moją opinię i efekty - https://zrzucbrzuch.com/2018/04/fabryka-sily-opinia/

Podobne artykuły i galerie