Logo

Odważni faceci noszą kolorowe spodnie

Chociaż odważniej ubierający się mężczyźni wciąż mogą usłyszeć na ulicy komentarz na temat swojej homoseksualnej orientacji seksualnej, to „modowa świadomość” w naszym społeczeństwie jest z każdym dniem większa. Z tego powodu coraz częściej możemy zobaczyć facetów w kolorowych spodniach. Jak je jednak nosić, by wyglądać stylowo, a nie cyrkowo?

Moda męska i styl - kolorowe spodnie Moda męska i styl - kolorowe spodnie

Przede wszystkim najważniejsza jest pewność siebie. By dobrze wyglądać w spodniach o niestandardowym kolorze, trzeba być do tego w pełni przekonanym i nie posiadać żadnych kompleksów dotyczących swojego wyglądu. Mężczyzna, który sprawia wrażenie zawstydzonego, nigdy nie będzie wyglądał stylowo!
Przeczytaj także: Pierwsza randka - poznaj znaczenie kolorów i wybierz odpowiednie ubrania »Gdy jesteśmy świadomi swojej pewności siebie i nie brak nam odwagi, możemy przejść do wyboru spodni. Przede wszystkim pamiętajmy o tym, że tu także potrzebny jest umiar. Spodnie w kolorowe plamy zamiast ze stylem, będą kojarzyły się z klaunem. Wybierajmy kolory, które nie będą raziły w oczy. Ważna jest tu również reszta stroju. Skoro stawiamy na wyróżniający się i krzykliwy dół, góra powinna być bardziej stonowana, by równoważyć całą kreację. Dobrze sprawdzają się t-shirty oraz koszula w takich kolorach jak brązowy, beżowy, biały czy szary.

Moda męska i styl - kolorowe spodnie Moda męska i styl - kolorowe spodnie

Zostańmy jeszcze na chwilę przy górnej części naszego ciała. Kolorowe spodnie oczywiście kojarzą się ze stylem luźnym dla młodych i szalonych ludzi. Trudno sobie wyobrazić poważnego biznesmena, który poszedłby na służbowe spotkanie tak ubrany. Dziś jednak modne jest mieszanie styli, dlatego możemy do naszej kreacji przemycić nieco „oficjalnych” ubrań. Mamy tu oczywiście na myśli marynarki. W ostatnim czasie są znów na topie i sięgają po nie faceci w każdym wieku. Brązowa lub szara marynarka będzie świetnie współgrać z kolorowymi spodniami i z pewnością nasz styl zacznie przyciągać uwagę mijanych przez nas kobiet.
Przeczytaj także: Letnia moda - wyróżnij się z tłumu i obniż temperaturę z białymi kolorami »Uwagę należy zwrócić także na pasek, który założymy do tej kreacji. On również powinien być stonowany, by nie zrobić z nas żywej i chaotycznie ozdobionej choinki. Dlatego paski o innych niż klasyczne kolorach powinniśmy zostawić w szafie. Oczywiście klamra także nie jest bez znaczenia. Te krzykliwe i wyróżniające się dyskwalifikują pasek tego dnia.

Spodnie w nietypowych kolorach oczywiście nie sprawdzają się w każdych sytuacjach. Powinniśmy zapomnieć o nich w czasie rozmowy kwalifikacyjnej czy pracy w biurze. Jednak nawet, gdy wychodzimy na miasto, nie zawsze powinniśmy wybierać ten rodzaj garderoby. Takie spodnie sprawdzają się przede wszystkim wtedy, gdy pogoda dopisuje i mamy lato bądź wiosnę. W innych sytuacjach, wybierzmy ciemniejsze kolory.

Moda męska i styl - kolorowe spodnie Moda męska i styl - kolorowe spodnie
Moda męska i styl - kolorowe spodnie Moda męska i styl - kolorowe spodnie Moda męska i styl - kolorowe spodnie

2012-08-10 - D. Kwiecień

1

Komentarze do:
Odważni faceci noszą kolorowe spodnie

bumbel 2012-08-10 15:54

W takim razie nie chce być odważny

Podobne artykuły i galerie