Logo

Półbuty na wiosnę - jak wybrać?

Wiosna to czas półbutów. Zanim przerzucimy się na sandały czy lekkie obuwie sportowe, przez parę miesięcy na ulicach będzie królowało zgrabne, subtelne i eleganckie obuwie. Które modele są obecnie najbardziej w cenie? Jak je wybrać? Pamiętaj - najbardziej uniwersalnym kolorem półbutów wcale nie jest czarny, a... brązowy. To kolor, który znacznie lepiej prezentuje się na przykład w zestawieniu z jeansami.

Półbuty na wiosnę - jak wybrać? Półbuty na wiosnę - jak wybrać?

Obecnie modne są również buty popielate i niebieskie w różnych odcieniach (przede wszystkim granaty). Do łask wraca model butów "plecionych" jednak delikatnym, cienkim splotem. Dobrze się mają również buty z metalicznym połyskiem, a także modele w połowie sportowe - z gumową podeszwą. Wybierając model dla siebie, koniecznie zwróć uwagę na detale - niech twoja para butów będzie starannie wykończona i odznacza się drobnymi szczegółami. To one świadczą o klasie buta.

Półbuty na wiosnę - jak wybrać? Półbuty na wiosnę - jak wybrać?
Półbuty na wiosnę - jak wybrać? Półbuty na wiosnę - jak wybrać? Półbuty na wiosnę - jak wybrać? Półbuty na wiosnę - jak wybrać?

2015-03-24 - D. Jędrzejewska

0

Komentarze do:
Półbuty na wiosnę - jak wybrać?

Podobne artykuły i galerie