Logo

Rękawiczka GLOV Man - męska skóra ją polubi...

Czasy gdy my faceci traktowaliśmy swoją skórę po macoszemu należą już na szczęście do słusznie minionych. Rozumie to marka GLOV, która swoje portfolio wzbogaciła o produkty dedykowane właśnie mężczyznom.

GLOV Man to to specjalistyczna rękawiczka wykonana z mikrowłókien bambusowych przeznaczona do mycia ciała mężczyzny. Dzięki mikrotechnologii złuszcza martwy naskórek, dogłębnie oczyszcza pory i sprawia, że skóra jest czysta, odswieżona i aksamitna.

Wybierając produkty do pielęgnacji warto pamiętać, że męska skóra jest o 25% grubsza od skóry kobiet (tak, jesteśmy gruboskórni - przyznajemy się bez bicia) i wytwarza dużą ilość sebum. Zatkane pory, podrażnienia czy wrastające włosy podczas golenia - wszyscy to znamy. Dlatego warto wybierać produkty nam dedykowane.A jak sprawdza się rękawica GLOV Man w praktyce? Jej rozmiar jest uniwersalny i powinna dobrze leżeć na większej jak i mniejszej dłoni. Ma dwa wycięcia na kciuk, dzięki czemu możną ją swobodnie używać zarówno na prawej jak i lewej dłoni. Miłym dodatkiem jest pętelka, dzięki której możemy ją powiesić na haczyku w łazience, by zawsze mieć ją pod ręką.W oczy rzuca się świętne wykończenie - widać, że producent przyłożył się do jej wykonana i na nim nie oszczędzał. Ergonomiczny kształt sprawia, że jest łatwa w użyciu. Można ją używać z samą wodą lub z żelem, który doskonale się rozprowadza a w dodatku pieni się on zdecydowanie lepiej - tym samym możemy go używać w mniejszej ilości, niż do tej pory. Rękawica masuje naszą skórę i zostawia ją dużo gładszą. Po użyciu pozostaje ją tylko umyć i wysuszyć - jest gotowa by nam dalej służyć.Rękawica GLOV Man powinna wystarczyć na około 3 miesiące. Możemy ją zabrać ze sobą w podróż czy na siłownię. Szczerze polecamy. Do nabycia w sklepie GLOV w cenie 29,90 zł.


2019-04-08 - P. Potocki

0

Komentarze do:
Rękawiczka GLOV Man - męska skóra ją polubi...

Podobne artykuły i galerie