Logo

Rozwal stres po męsku

W dzisiejszych czasach stres jest czymś naturalnym i praktycznie niemożliwym jest, by go uniknąć. Nie oznacza to jednak, że mamy mu się poddawać i nic nie robić, by wyrzucić go za burtę. Różni ludzie posiadają różne sposoby na walkę ze stresem. Kobiety lubią wtedy wyjść na zakupy, poopalać się w solarium lub odwiedzić SPA. Co mogą zrobić mężczyźni?

Pozbądź się stresu po męsku Pozbądź się stresu po męsku

Bądź jak Atlas
Jeśli jesteś w złym nastroju i czujesz, że zaraz wybuchniesz, weź rzeczy do treningu i ruszaj natychmiast na siłownię! Nie musisz jednak wykonywać wtedy ćwiczeń według stałego planu. Zamiast tego podaruj sobie prawdziwy wycisk. Dzięki temu, gdy po treningu wyjdziesz z szatni, zapomniesz o jakimkolwiek stresie.

Pozbądź się stresu po męsku Pozbądź się stresu po męsku

Sposób Rocky’ego też jest dobry
Wyciskanie ciężarów to nie jedyny sposób na rozładowanie emocji. Pamiętasz filmy, w których Sylvester Stallone wcielał się w postać Rocky’ego? Weź z niego przykład i zaserwuj sobie ostry trening. Porządny bieg na długim dystansie na pewno da Ci w kość i pozwoli zapomnieć o tym, co Cię zdenerwowało. Jeśli nie posiadasz w domu worka treningowego, w drodze powrotnej wpadnij na salę i tam wyładuj resztę swoich emocji!
Przeczytaj także: Trenuj jak bokser i popraw swój wygląd oraz kondycję »Hugh Hefner pewnie nie ma zbyt wielu powodów do stresu
Ten facet wiedział jak się urządzić, by spędzić życie w taki sposób, o którym marzy cała masa facetów. Czy jest coś bardziej odprężającego niż seks? My nie znamy takiego sposobu. Dlatego na stres radzimy zaserwować sobie dawkę porządnych uciech cielesnych. Jesteście aktualnie singlami? Zaproście do siebie koleżanki albo wyruszcie tego dnia na wielki podryw!

Odrobina szaleństwa i adrenaliny z pewnością nie zaszkodzi
Będąc dosłownie zżeranym przez stres, musisz zapewnić sobie na tyle silne emocje, że zapomniesz o kłopotach. Jak to zrobić? Proponujemy skok na spadochronie. Niesamowite widoki, spadanie w dół z ogromną prędkością, a następnie rozpięcie spadochronu i bezpieczne lądowanie na ziemi. Taka dawka adrenaliny sprawi, że poczujesz się jak bóg i będziesz miał gdzieś całą resztę.

Bądź jak Tyler Durden

Doskonały film, na podstawie książki Chucka Palahniuka, w którym zagrali Brad Pitt i Edward Norton, opowiada o mężczyznach, którzy mają dość schematycznego życia. Czy nieprzyjemnym jest trafienie kogoś prosto w szczękę? W Fight Clubie nawet oberwanie od przeciwnika sprawia, że zaczynamy być zrelaksowani i zapominamy o problemach dniach codziennego.

Pozbądź się stresu po męsku Pozbądź się stresu po męsku
Pozbądź się stresu po męsku Pozbądź się stresu po męsku Pozbądź się stresu po męsku Pozbądź się stresu po męsku Pozbądź się stresu po męsku Pozbądź się stresu po męsku

2012-03-14 - D. Kwiecień

0

Komentarze do:
Rozwal stres po męsku

Podobne artykuły i galerie