Logo

Żółty tylko dla odważnych? Niekoniecznie!

Okres wiosenno-letni to najbardziej swobodny czas w modzie. To również najlepszy moment, by pozwolić sobie na eksperymentowanie i odważniejszy niż dotąd dobór kolorów. Jedną z barw, którą zwykle mężczyźni omijali szerokim łukiem, jest żółty - kolor prowokujący i wesoły, który zwykle sprawdzał się wyłącznie na letnich T-shirtach. Dzisiaj świetnie ma się niemal w każdym elemencie garderoby.

Żółty tylko dla odważnych? Niekoniecznie! Żółty tylko dla odważnych? Niekoniecznie!

Żółte dzisiaj może być wszystko - począwszy od spodni i szortów, poprzez koszule, dodatki (paski, zegarki), marynarki, kurtki wiosenne, a nawet krawaty. To kolor, który rewelacyjnie komponuje się z innymi soczystymi barwami (wersja dla odważnych), jak i bardziej stonowanymi oraz ciemnymi odcieniami jako rzucający się w oczy akcent (wersja dla facetów lubiących subtelniejsze rozwiązania). Jedno jest pewne - właściwie użyty żółty kolor to gwarant ciekawej stylizacji, na którą nie sposób nie zwrócić uwagi.

Żółty tylko dla odważnych? Niekoniecznie! Żółty tylko dla odważnych? Niekoniecznie!
Żółty tylko dla odważnych? Niekoniecznie! Żółty tylko dla odważnych? Niekoniecznie! Żółty tylko dla odważnych? Niekoniecznie! Żółty tylko dla odważnych? Niekoniecznie! Żółty tylko dla odważnych? Niekoniecznie! Żółty tylko dla odważnych? Niekoniecznie! Żółty tylko dla odważnych? Niekoniecznie! Żółty tylko dla odważnych? Niekoniecznie!

2015-06-08 - D. Jędrzejewska

0

Komentarze do:
Żółty tylko dla odważnych? Niekoniecznie!

Podobne artykuły i galerie